Snímatelné náhrady

Snímatelné náhrady se na některých pracovištích považují za okrajovou záležitost, svůj díl odpovědnosti na tom zřejmě má i způsob hodnocení ze strany zdravotních pojišťoven.

Pokud se však do problematiky snímatelných náhrad ponoříme hlouběji, konkrétněji do oblasti celkových náhrad, zjistíme, že je to tak rozsáhlé téma, které ani v dnešní době určitě ještě není uzavřenou kapitolou.

V oblasti částečných snímatelných skeletových náhrad lze zhotovovat zajímavé konstrukce, které se dnes modelují mnohem gracilnějším způsobem, což přirozeně přispívá i k vyšší estetice náhrady a většímu komfortu pacienta.

Díky dlouholetým zkušenostem ovládáme konvenční způsob výroby, protože u této skupiny náhrad není a zřejmě ještě nějakou dobu nebude technologie CAD/CAM reálně využitelná, takže výroba skeletových náhrad je zcela v režii zubního technika a jeho výtvarných schopností.

Nebojíme se také realizovat i méně obvyklé konstrukce, které najdete v naší fotogalerii.

snim-nahrady01snim-nahrady02snim-nahrady06snim-nahrady07snim-nahrady09snim-nahrady10snim-nahrady11snim-nahrady12snim-nahrady13snim-nahrady14snim-nahrady16snim-nahrady17